SK | DE | EN

Keď som na fotenie pre You&Me hľadala make-up a vlasovú stylistku, ani som netušila, na aký poklad som to narazila. Milá, veselá, stále usmiata a hlavne, naša krvná skupina - Olívia.


Olívia vás, ako sa  hovorí, rada prevedie svetom ženskej krásy. Žena je pre ňu spôsobom realizácie, pretože každá žena je krásna, ale nie každá si to uvedomuje. Pôsobí ako profesionalna vizážistka, poskytuje služby na najvyššej úrovni, čo môžem iba potvrdiť, vrátane vlasového a módneho stylingu pre svadby i pre profesionálne fotenia a rôzne iné príležitosti.


Absolvovala niekoľko certifikovaných kurzov, seminárov a workshopov. Taktiež vám rada pomôže, pokiaľ sa chcete cítiť atraktívnejšie a sebavedome, ale neviete, ako na to. Spokojná klientka je pre ňu tým najväčším zadosťučinením, a preto na sebe neustále pracuje.


Čo viac k tomu dodať. Spolupráca s Olíviou na fotení bola viac než príjemná a ja ju musím chváliť kade chodím. Je vždy prekvapením, keď skladáte tím z ľudí, ktorí sa nikdy pred tým nevideli, ako si “sadnú.” To , ako sa budú cítiť a ako sa im bude všetkým spolupracovať, odráža celkový výsledok. A ten náš bol rozprávkový.


Preto ak hľadáte šikovnú, spolahlivú, profesionálnu vizážistku a vlasovú stylistku nie len na svadbu, ale na každú dôležitú udalosť vo svojom živote, Olívia bude pre vás tou správnou volbou. (Originalni Svatba by Lucie, blog.originalnisvatba.cz)